Profesional commercial cleaning services

736 489 510
info@actiontime.cz
 

Hygienický materiál

Celkový komfort dodávaných služeb podporujeme zajištěním hospodaření se spotřebním hygienickým materiálem a spotřební drogerií.

Součástí této služby je sledování stavu zásob, zajištění objednávek, hospodaření a dohled nad pravidelným doplňováním. Požadavky zákazníků mohou být značně individuální, proto se snažíme udžovat povědomí o možnostech, cenách a celkové situaci na trhu. Jedná se o zásobování papírovými ručníky, mýdly, toaletními papíry, osvěžovači vzduchu, sáčky, plastovými pytly na odpad, čistícími rohožemy a podobně. Současně ale také provádíme instalace a dodávky zásobníků hygienického materiálu, dodávky venkovních košů, popelníků, protiskluzových aplikací, čistících zón, ochraných polymerů, polyšů, dezinfekcí, dezinsekcí, deratizačních staniček, speciálních čistících chemií a kancelářského vybavení.

Tato část webové prezentace je pouze malou ukázkou dodávaného zboží. Naši zákazníci si vybírají své zboží na základě svých kvalitativních a finančních požadavků a my teprve na základě tohoto přesného zadání hledáme nejvhodnější výrobek.

Mimo jiné dodáváme

 

Toal. pap. 2vrs.recykl 75% bělost 280mm

Toal. pap. 2vrs.recykl 75% bělost 280mm


Cena: 48,- Kč / role


6rolí / balení


<< Zpět na seznam

 
 

©2015 ACTiON TIME - Profesional commercial cleaning services